Хлопці з Марсу, дівчатка з Венери. Що мають знати мами синочків та донечок? Хлопці з Марсу, дівчатка з Венери. Що мають знати мами синочків та донечок?
До року

Хлопці з Марсу, дівчатка з Венери. Що мають знати мами синочків та донечок?

Що ж треба знати мамі дівчинки, а що – хлопчика:

Особливості розвитку

Якщо перша дитина – донечка, а друга – синочок, варто приготуватись до того, що братик не завжди «встигатиме» за сестричкою: пізніше навчиться сидіти,стояти, ходити, і набагато пізніше почне говорити. І, знаєте, це навіть добре: бо мама встигне вдосталь націлуватись з синочком – доросліший хлопчик цього вже не дозволятиме.

Обійми та колискові

Донечка полюбляє лагідні колискові, ніжні слова, вуркотіння та відчуває найменші зміни у настрої мами? Що ж, із синочком все буде трохи інакше. Мужні хлоп’ята не так емоційно сприймають мамині співи, стримано реагують на вуркотіння, а тихі слова взагалі не завжди розчувають. Тут хвилюватись не треба – росте чоловік! Стриманість і суворість у нього в природі. Отже, якщо пам’ятаєте тільки одну колискову про вовчика – хлопчику буде достатньо. А от для донечки можна щоразу влаштовувати справжній концерт!

А от в обіймах можна нарешті не стримуватись – адже фізичний контакт добре впливає на розвиток немовляти. Тут головне пам’ятати, що шкіра в дівчаток чутливіша, ніж у хлопців, тож ваші рухи мають бути трохи ніжнішими. І водночас менша чутливість у хлопчиків не дозволяє їм вчасно реагувати на дискомфорт – складки на одязі, шви, незручні зав’язки на шапочці тощо. Щоб не з’явились потертості та пітничка, мамі самій доведеться постійно дивитись, чи зручно синочку.

Гігієна

«Дівчинку миємо спереду, хлопчика – як вам зручніше», - ці слова у пологовому будинку чують всі мами. А от користуватись серветками чи проточною водою – кожна мама повинна вирішувати сама, адже думки фахівців розділилися. Одні категорично радять мити лише водою, інші дозволяють користуватись дитячим лосьйоном, серветками та вологим тампоном. Але всі фахівці одностайні в одному: правильна гігієна дитини є запорукою її здоров’я в майбутньому, тож підмивати малятко потрібно щоразу після заміни підгузка (в середньому раз на 2-3 години).

І, якщо мова зайшла за підгузки, які з них обрати? Адже малятко проводить в підгузку цілісінький день, тож він повинен бути зручним і комфортним для хлопців й дівчаток та ідеально вбирати вологу – так, як це робить новинка від Huggies Ultra Comfort, а ще…

  • Huggies Ultra Comfort враховують особливості хлопчиків та дівчаток. У спеціальній серії, що враховує анатомічні особливості, поглинаючий шар розташовано ближче до животика для хлопчиків та ближче до центру для дівчаток, це забезпечує швидше поглинання та рівномірний розподіл вологи.

  • Гарно сидять на малих непосидах, еластичні застібки та пояс дарують максимальний комфорт, навіть коли малюк активно рухається. щільно прилягають до ніжок, що допомагає забезпечити сухість. Анатомічна форма підгузків також забезпечує комфорт для маленьких дослідників, скільки б вони не рухалися.

  • Мають окремий дизайн для хлопчиків і дівчаток, щоб підкреслити відважність майбутніх чоловіків та чарівність маленьких красунь. Отже турботу про гігієну малят можна цілком розділити з новими підгузками Huggies Ultra Comfort і приділити час, що звільнився, іграм та розвитку діток.

Ігри та іграшки

На що ж звернути увагу, купуючи іграшки? Маминому герою потрібно постійно щось рухати, розбирати, штовхати, крутити, досліджувати… Брязкальця із рухливими елементами, м’ячі та механічні іграшки – все, що можна кидати, штовхати тощо - чудово підходить. Також синочку потрібно підготувати просторе місце для ігор, адже у хлопчиків краще розвинутий просторовий зір. Якщо маляті не вистачить горизонтальному простору, він розпочне освоювати вертикальний, тож про це варто подбати вже зараз!

Донечка ж, на відміну від братика, може весь час просидіти в куточку та розкладати і розглядати свою колекцію іграшок. У дівчаток краще розвинутий периферійний зір, тож їм не треба багато простору для досліджень. Кращий вибір для дівчинки – іграшки із м’якої тканини яскравого кольору, тихі спокійні ігри та спостереження.

Та, безумовно, найголовніше для сина і донечки – це материнська любов та уміння сприймати дитинку, такою, яка вона є. Ми ж пам’ятаємо, що кожне маля особливе, правда ж, матусі?

Щасливого вам материнства і тільки приємних сюрпризів від діточок!

EmptyView