Підбірка книг для молодих батьків Підбірка книг для молодих батьків
До року

Підбірка книг для молодих батьків

Арлін Ейзенберг, Хейді Е. Муркофф, Санді Е. Хатауей «Ваш малюк від народження до року»

Один з рецензентів назвав цей бестселер «Біблією для батьків-початківців», і з ним важко не погодитися. Ця чималенька книга складається з тисячі питань на найрізноманітніші теми, починаючи від банальних «Як годувати грудьми?» і «Коли можна садити дитину» та закінчуючи нестандартними «Що робити, якщо ви не відчуваєте батьківських почуттів?» і «Як зробити раціон дитини-вегана повноцінним?».

Анна Левадна «Доктор_аннамама, у мене питання: #як зберегти здоров'я дитини» і «Доктор_аннамама, у мене питання: #як доглядати за дитиною»

У цих книгах викладені найсучасніші погляди на догляд та лікування дітей. Деякі рекомендації суперечать призначенням більшості педіатрів. Якщо вам цікаво, чому пуповинний залишок не треба обробляти антисептиками, чому не варто заколисувати малюка і чому здоровій дитині не потрібне взуття з супінатором, почитайте ці книги

Ірина Мальцева "Кращі методики раннього розвитку. Марія Монтессорі, Глен Доман, Микола Зайцев. Від 0 до 3 років

Тут зібрані найбільш популярні теорії навчання. Якщо ви плануєте займатися інтелектуальним розвитком дитини з пелюшок, вивчіть і виберіть найбільш близький вам підхід.

Олеся Жукова «Енциклопедія навчання дитини раннього віку. Від 6 місяців до 3 років.

Книга присвячена найважливішим питанням у розвитку дитини: як спілкуватися з малюком, як гратися з ним, як розвивати моторику і мовлення.

Юлія Гіппенрейтер «Велика книга спілкування з дитиною»

У цьому бестселері зібрано кілька популярних видань одного з найвідоміших російських психологів. Книга допоможе вам абстрагуватися від сформованих шаблонів у вихованні дітей і навчитися дружити з ними.

EmptyView