Екологічна відповідальність
Екологічна відповідальність

Утилізація відходів

Ми вважаємо, що батьки не повинні йти на компроміс між турботою про свою дитину і турботою про навколишнє середовище. Наша місія Tiniest Footprint спрямована на те, щоб вплив кожного продукту Huggies® на ресурси нашої планети було таким же делікатним, як і на шкіру вашого малюка.

Huggies

Наші процеси

Ми приділяємо велику увагу розробці рішень по ліквідації відходів наших виробничих підприємств, розподільних центрів і офісів, а також допомагаємо споживачам знаходити способи утилізації нашої продукції в кінці її життєвого циклу.

Huggies

Наша продукція

Для досягнення поставлених цілей ми працюємо в двох напрямках - зниження використання пластика і зростання обсягів переробки. Наприклад, до 2021 року пластик буде повністю виключений зі складу дитячих серветок Huggies в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). Також ми відмовимося від багатошарової пластикової упаковки на користь однослойного поліетилену, який можна буде здавати на переробку в точках роздрібної торгівлі, а до 2025 року - за допомогою звичайних контейнерів для роздільного збору сміття.

Huggies

Екологія

Ми також поставили перед собою мету допомагати нашим споживачам, де це можливо, утилізувати відходи від нашої продукції і використаної упаковки без вивезення на звалище.

Зробити пакет більш стійким

Ми перебуваємо в постійному пошуку інноваційних способів поліпшення і зменшення упаковки нашої продукції, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Huggies

EmptyView

Huggies