У перший раз, коли ви обіймаєте дитину, ваше життя змінюється назавжди. І кожні наступні обійми додають здоров’я та сприяють розвитку вашої дитини.

У Huggies®️ все, що ми робимо, натхнене лагідною силою ваших обіймів, і ми використовуємо це натхнення у розробці наших продуктів. Наші підгузки та серветки допомагають вам доглядати за шкірою вашої дитини, але ми розуміємо скільки ще різних речей вам необхідно, щоб бути батьками. Наша мета - підтримати вас допомогою та порадами від першої посмішки вашої дитини до її першого кроку. Приєднуйтесь до нашей Huggies спільноти та отримуйте підказки та поради, що неодміно стануть вам у нагоді.

Нові Huggies Elite Soft для новонароджених схвалені дерматологом.

Внутрішня поверхня з м'якими подушечками і новий захисний шар допомагають попередити подразнення.

 

Чому обирають HUGGIES®

Huggies пропонує високоякісні товари для піклування про ніжну шкіру малюка з моменту його народження і до перших кроків, для першого відвідування басейну і під час його привчання до горщика.

Підгузники Huggies

Ваш малий носить підгузники весь день, отже, нічого не важливо, що почуваєш при цьому його шкіру. Підгузники Huggies не містять хлору та латексу, ароматизаторів, парабенів та аллергенів, відповідно до законодавства ЄС. З першими годинниками життя і до завершення приєднання до горшку у нас є кое-що нічне та делікатне для вашого маліша.

Салфетки Huggies

Салфетки Хаггі допомогли зберегти кожу малиша так же м'якою і нежною, як і в день народження. У їх складі немає ароматизаторів, алкоголю, парабенів, феноксиэтанолу та метилізотіазоліну. Гіпоаллергенні та перевірені дерматологи, наші сальфетки так же не потрібні, як ваші оголошення.

Трусики для плавання Huggies Little Swimmers

Малюки просто обожають плескатися у воді. Huggies® Little Swimmers® - спеціально розроблені трусики для плавання, які не набухають і не промокають в бассейні! Як виробники найпопулярніших у світі трусиків для плавання, ми хочемо подарувати вам і вашому малюку незабутнє задоволення від водних забав.

Disney
Disney

Ніхто не розуміє магію дитинства так, як Disney. Завдяки давнім стосункам Huggies і Disney кожна зміна підгузників перетворюється в маленьку казку за участю Вінні-Пуха, Міккі Мауса і їх друзів!

EmptyView

родукти для догляду за малюками

Продукти для догляду за малюками

Вся продукція Kimberly-Clark створена для того, щоб ви могли зробити своє життя кращим і подбати про своїх близьких. Разом з Huggies® цілі покоління дітей пройшли шлях від народження до привчання до горщика. Ви і ваш малюк неодмінно оціните ніжний догляд за шкірою, який дарують продукти Huggies®!