У перший раз, коли ви обіймаєте дитину, ваше життя змінюється назавжди. І кожні наступні обійми додають здоров’я та сприяють розвитку вашої дитини.

У Huggies®️ все, що ми робимо, натхнене лагідною силою ваших обіймів, і ми використовуємо це натхнення у розробці наших продуктів. Наші підгузки та серветки допомагають вам доглядати за шкірою вашої дитини, але ми розуміємо скільки ще різних речей вам необхідно, щоб бути батьками. Наша мета - підтримати вас допомогою та порадами від першої посмішки вашої дитини до її першого кроку. Приєднуйтесь до нашей Huggies спільноти та отримуйте підказки та поради, що неодміно стануть вам у нагоді

Нові Huggies Elite Soft для новонароджених схвалені дерматологом.

Внутрішня поверхня з м'якими подушечками і новий захисний шар допомагають попередити подразнення.

 

Чому обирають HUGGIES®
Продукція Huggies

Huggies пропонує високоякісні товари для піклування про ніжну шкіру малюка з моменту його народження до перших кроків, від першого відвідування басейну до привчання до горщика.

Підгузники Huggies

Ваш малюк носить підгузки цілий день, отже, надзвичайно важливо забезпечити його шкірі надійний захист. Підгузки Huggies не містять хлору та латексу, ароматизаторів, парабенів та алергенів, відповідно до законодавства ЄС. З перших годин життя і до того моменту, коли ваш малюк привчиться до горщика, у нас є для нього дещо нічне та делікатне.

Салфетки Huggies

Серветки Huggies допоможуть зберегти шкіру дитини такою ж м'якою і ніжною, як і в день її народження. У їхньому складі немає ароматизаторів, алкоголю, парабенів, феноксиетанолу та метилізотіазоліну. Серветки гіпоалергенні та схвалені дерматологами. 

Трусики для плавання Huggies Little Swimmers

Малюки просто обожнюють плескатися у воді. Huggies® Little Swimmers® – спеціально розроблені трусики для плавання, які не набухають і не промокають у басейні! Як виробники найпопулярніших у світі трусиків для плавання ми хочемо подарувати вам і вашому малюку незабутнє задоволення від водних забавок.

Disney
Disney

Ніхто не розуміє магію дитинства краще, ніж Disney. Завдяки давнім стосункам Huggies і Disney кожна зміна підгузків перетворюється на маленьку казку за участю Вінні-Пуха, Міккі Мауса та їхніх друзів!

EmptyView

родукти для догляду за малюками

Продукти для догляду за малюками

Уся продукція Kimberly-Clark покликана зробити життя вашої родини комфортнішим. Разом із Huggies® цілі покоління дітей подолали шлях від народження до привчання до горщика. Ви і ваш малюк неодмінно оціните ніжний догляд за шкірою, який дарують продукти Huggies®!