Що подарувати малюку на 1 рік Що подарувати малюку на 1 рік
До року

Що подарувати малюку на 1 рік

Топ 10 найкращих подарунків для однорічного карапуза

Конячки-гойдалки і каталки

Краще вибирати м'яку або пластмасову (дерев'яні зазвичай розраховані на діток старшого віку). Такі гойдалки-звіри допомагають розвивати координацію, відчуття рівноваги, тренують вестибулярний апарат. Чим дорожче іграшка, тим більше буде в ній різних наворотів: коні бувають із зручними сидіннями зі спинкою та звуковим супроводом.

Тварини-стрибуни

Найбільш популярні надувні конячки, ослики і собачки, на яких малюк зможе сидіти та стрибати. Ці тренажери допомагають розвинути й укріпити м'язи, покращують координацію.

Машинки-каталки або толокари

Така машинка підійде і хлопчику, і дівчинці (деякі можна використовувати навіть з 8 місяців). Кататися на авто можна удома і на вулиці. Ви здивуєтесь, але серед цих іграшок є навіть дуже бюджетні варіанти.

Беговели

Триколісні беговели досить стійкі, їх можна використовувати з 1 року. Вони відмінно годяться в якості першого самостійного серйозного транспортного засобу.

Музичні іграшки/інструменти

Деякі батьки вважають, що однорічним малятам найбільше подобається чинити шум. Тому піаніно, кнопкові гітари та телефони, безперечно, порадують іменинника (на відміну від його батьків).

Каталки на паличці

Дітям подобається штовхати перед собою подібні штуки. Є досить примітивні варіанти, наприклад, як коліщатко на паличці. Або можна вибрати іграшку складніше, із звуками, які торохтять, пищать, при русі. Всі вони сприяють розвитку дитини.

Іграшки на мотузці

Малята зрадіють усіляким звірам і машинкам на коліщатках, яких можна тягнути за собою на мотузці.

Розвиваючі іграшки

Різноманітні сортери, лабіринти, пірамідки, бізіборди сприяють розвитку дрібної моторики, логіки та уяви.

Блоковий конструктор, кубики

Блоки бувають пластмасовими, м'якими, дерев'яними, з поролону. Головне, деталі мають бути великими, щоб можна було побудувати будинок або велику піраміду.

Іграшки для купання

Таких іграшок ніколи не буває достатньо. Чим старше стає дитинка, тим більше їй подобається купатися і гратися у воді.

На що звернути увагу при виборі подарунку

Основна вимога до дитячих іграшок – це їх безпека. Вибирайте якісні речі, без дрібних деталей, різкого запаху.

Звичайно, подарунок має бути за віком. Ляльки Барбі, автомобілі та вертольоти на радіоуправлінні, безперечно, хороші іграшки, але до них малюку ще потрібно дорости.

Вікторія Дідок

EmptyView