Трусики-підгузники для плавання: особливості та правила використання Трусики-підгузники для плавання: особливості та правила використання
До року

Трусики-підгузники для плавання: особливості та правила використання

Навіщо потрібні підгузники для плавання

Плавання немовлят дуже популярне серед сучасних батьків. Водні процедури призначають лікарі для нормалізації тонусу м’язів і розвитку опорно-рухової системи малюків. А мами відмічають те, що після басейну діти краще сплять та поводять себе більш спокійно.

Більшість маленьких дітей ще не вміють контролювати і стримувати природні потреби організму. Тому, за санітарними вимогами, в більшості басейнів використання спеціальних підгузників є обов’язковою умовою відвідування. Крім того що трусики для плавання допомагають захистити воду від забруднень, вони також перешкоджають контакту геніталій малюка з водою та піском у відкритих водоймах.

Чому не можна замінити підгузники для плавання на звичайні?

Якщо занурити у воду звичайнісінький одноразовий підгузник, він швидко наповниться водою, стане великим і дуже важким. Те саме відбуватиметься, якщо одягнути його на дитину під час плавання – він не тільки не буде виконувати своїх безпосередніх функцій, а ще й буде тягнути на дно.

Одноразові трусики-підгузники для плавання

Ці спеціальні трусики схожі на прості одноразові підгузники. У чому ж відмінність? Розглянемо на прикладі трусиків для плавання Huggies Little Swimmers:

  • зовнішній шар трусиків для плавання не пропускає вологу всередину, це допомагає їм не збільшуватися в розмірі та не ставати важкими;

  • внутрішній шар надійно утримує вологу всередині трусиків та не дає випорожнення потрапити у воду;

  • щільні гумки та поясочок надійно перешкоджають протіканням;яскравий дизайн, за рахунок якого підгузник схожий на традиційні плавки.

Багаторазові трусики для басейну (водонепроникні)

Цю білизну було б неможливо відрізнити від звичайного купального костюму, якби не деякі секретики. Всередині підгузника знаходиться вбираючий вкладиш, а щільний зовнішній матеріал захищає воду від дитячих несподіванок. Залежно від виробника, внутрішні вкладиші бувають змінними або є частиною конструкції підгузника.

Правила використання підгузників для плавання

Для того, щоб спеціальні трусики не підвели вас у найвідповідальнішу мить, буде достатньо:

  • правильно обрати розмір, враховуючи вагу малюка;

  • обережно розпрямити гумки трусиків навколо ніжок дитини.

Використання підгузників для плавання під час будь-якого перебування у воді, будь то басейн, пляж або аквапарк – це естетично та гігієнічно. Потрібно лише обрати той варіант трусиків, який підходить вашому малюку.

Катерина Грінченко

EmptyView