Підбір імені дитині по батькові: поєднання імені та по-батькові Підбір імені дитині по батькові: поєднання імені та по-батькові
Вагітність і пологи

Підбір імені дитині по батькові: поєднання імені та по-батькові

Як вибрати ім'я дитині

Ім'я – це слово, яке кожен чує найчастіше. Дитина швидко взнає, учить і починає любити своє ім'я, адже так до неї звертаються найдорожчі люди на світі, її батьки. Вибрати ім'я для малюка – відповідальне завдання. Тут фантазія у батьків та їх помічників-родичів може розігратися так, що будь-який фантаст позаздрить.

Головне правило: ім'я та по-батькові повинні поєднуватися, звучати гармонійно. Звернення на не повинно різати слух, бути дуже довгим і викликати труднощі у вимові. Максиміліан Костянтинович не всі зможуть швидко виголосити.

Не можна допускати нагромадження приголосних у кінці імені та на початку по батькові: Олександр Дмитрович, Бенедикт Трохимович будуть невдоволені тим, що їх імена часто стануть спотворювати і скорочувати. Дуже м'яке ім'я і по батькові, коли у словах є багато голосних, може накласти відбиток на формування слабкого характеру. Від Іллі Едуардовича та Уляни Віталіївни варто відмовитися на користь твердішого імені.

Якщо по батькові довге (на 5-6 складів), то краще підібрати коротке ім'я (на 1-2 склади), і навпаки. Як Ян Олександрович та Олексій Львович. До середніх по батькові (на 3-4 склади) добре личать середні за довжиною імена. Наприклад, Мирослав Олегович, Олексій Іванович.

У ідеалі, не повинна «з'їдатися» остання буква імені. Інна Анатоліївна, В'ячеслав Владиславович звучать не так приємно на слух, як Інна Максимівна і В'ячеслав Андрійович.

Астрологи не радять називати сина, як його батька. Борис Борисович і Василь Васильович чується сповна буденно, навіть солідно, і татусі, звичайно, гордяться, що синів назвали на їх честь. Проте, таке поєднання зобов'язує відповідати очікуванню батьків, у якійсь мірі нав'язує хлопчику долю й енергетику його батька.

Це стосується і популярної традиції називати всіх чоловіків роду двома іменами (тата або дідуся). Коли кожен представник сильної половини сім'ї якщо не Сергій Дмитрович, то Дмитро Сергійович. Це замкнене коло заважає розвиватися особистим можливостям, обмежує індивідуальність.

Ім'я дівчинки не має повторювати ім'я батька. Олександра Олександрівна та Юлія Юріївна поєднуються не дуже погано і звучать досить мелодійно. Але таке поєднання несе не лише стійкий чоловічий характер, а й накладає батьківську енергетику, зобов'язує дочку успадковувати долю батька. Називати дочку, як маму або бабусю – теж невдалий вибір. Як правило, це додає протистояння та суперництва. Жінки взагалі не люблять, коли когось з близьких звуть так само, як їх.

Не так швидко і легко підібрати ім'я, якщо по батькові буде на «а»: Андріївна, Анатоліївна, Антонівна. Багато жіночих імен, закінчується на «а», але бажано уникнути подвійного злиття. Як мінімум знайдіть варіант, щоб ім'я закінчувалося на «я»: Марія, Валерія, Вікторія, Анастасія.

На що ще звернути увагу

Без сумніву, ми вже звикли до поєднання екзотичних імен і класичних по батькові. Альбертом Івановичем і Дельфіном Петровичем вже не здивуєш, але прагніть вибрати ім'я того ж походження (і національності), що і по батькові. Таким чином, ви множите захисну енергетику.

Не потрібно називати малюка ім'ям та по-батькові, яке б повторювало ІБ знаменитих осіб і персонажів. І не варто називати дитину на чиюсь честь (особливо це стосується померлих родичів). У кожної людини має бути своя власна доля. Ваша дитина – така одна єдина, вибирайте нейтральне ім'я. А характер та індивідуальність малюка додадуть імені унікальності.

Вікторія Дідок

EmptyView