Зміни вашого тіла та організму на 29-му тижні вагітності. Дискомфорт та біль під час вагітності Зміни вашого тіла та організму на 29-му тижні вагітності. Дискомфорт та біль під час вагітності
Вагітність і пологи

Зміни вашого тіла та організму на 29-му тижні вагітності. Дискомфорт та біль під час вагітності

Деякі болі та дискомфорт тривають недовго, інші – більш набридливі й тривалі. Деякі виникають на ранніх місяцях вагітності, інші – ближче до дня народження малюка. Кожна вагітна жінка унікальна, тому у вас може і не бути неприємних симптомів, описаних у цьому розділі.

Акупунктура

Цей метод терапії є безпечним (за умови виконання досвідченим фахівцем) неінвазивним засобом, який може полегшити біль і дискомфорт під час вагітності. Ранкова нудота, болі в суглобах, легка депресія – далеко неповний перелік симптомів, які може допомогти полегшити акупунктура. Поцікавтеся, як іще вам може допомогти акупунктура для вагітних протягом наступних дев'яти місяців.

Біль у спині

На біль у спині скаржиться майже кожна майбутня мама. Вагітність підвищує ризик болів у нижньому відділі спини, що пояснюється зміщенням центру ваги, зміною ходи і постави жінки. Дізнайтеся, як послабити або ж узагалі позбутися болю та напруження у спині під час вагітності.

Здуття живота

Навіть до появи вагітного животика звичайне здуття може заважати застібнути штани. Через високий рівень прогестерону в організмі на початку вагітності здуття живота дошкуляє найбільше. Дізнайтеся, як мінімізувати цей незручний симптом.

Запор

Майже всі вагітні жінки страждають від закрепів. Розуміння причин появи та усунення закрепів суттєво вплине на рівень вашого комфорту. Дізнайтеся, як прості зміни способу життя можуть мінімізувати цю проблему.

Судоми

На різних етапах вагітності м’язові судоми проявляються у жінок по-різному. Як правило, помірні судоми ніг безболісні та не становлять загрози, а от сильні можуть свідчити про серйозні проблеми. Дізнайтеся, на що слід звернути увагу, якщо у вас виникають судоми ніг під час вагітності.

Пам'ятайте: у разі виникнення маткових судом необхідно терміново звернутися до лікаря!

Геморой

Геморой – неприємна і досить небезпечна складова вагітності. Дізнайтеся, чому розвивається геморой під час вагітності, як безпечно запобігти і полегшити його симптоми.

Головні болі

Головні болі під час вагітності можуть виникати через надлишок гормонів, брак сну або навіть різку відмову від кофеїну чи алкоголю. Дізнайтеся більше про можливі причини виникнення головного болю й безпечні способи його усунення. Раптовий сильний головний біль може бути ознакою серйозних ускладнень вагітності. У такому випадку краще звернутися до лікаря.

Печія

Печія під час вагітності дуже поширена. Попри те, що цей симптом нешкідливий, він спричиняє серйозний дискомфорт. Дізнайтеся більше про причини печії у вагітних жінок та способи її послаблення.

Імплантаційна кровотеча

Іще до підтвердження вагітності ви можете помітити легку вагінальну кровотечу. Головна причина її появи – пошкодження ембріоном внутрішнього шару матки. Це імплантаційна кровотеча, яка вважається абсолютно нормальним явищем. Вона може заскочити вас зненацька, тому, щоб даремно не хвилюватися, дізнайтеся про її причину.

Болі в паху

Збільшуючись у розмірах, ваша матка починає тиснути на органи малого тазу. Це може спричиняти легкий або помірний дискомфорт, а в деяких вагітних навіть біль. Дізнайтеся, що спричиняє біль у тазовому поясі (PGP) та як найкраще полегшити його.

EmptyView