Свято напередодні пологів: що таке бебі шауер і як його організувати? Свято напередодні пологів: що таке бебі шауер і як його організувати?
Вагітність і пологи

Свято напередодні пологів: що таке бебі шауер і як його організувати?

Суть свята бебі шауер

Бебі шауер – це таке миле тематичне свято ближче до пологів. Вислів «Baby shower» має на увазі дощ дарунків для малюка, тобто всі гості обдаровують ще народженого карапуза якимись приємними дрібницями.

Зазвичай таке свято-сюрприз організовують подруги вагітної. Запрошують подружок і родичок жіночої статі, матусям дозволяють приходити з грудними дітками. Відбувається невеликий дівич-вечір напередодні пологів, щоб порадувати і підтримати майбутню маму, адже після народження дитинки їй буде довгий час зовсім не до розваг та зустрічей із друзями.

Організація бебі шауер: поради та ідеї

Майбутня мама повинна відчувати себе спокійно й упевнено, бути готовою морально і фізично до прийому гостей. Орієнтуватися потрібно на своє самопочуття, краще не затягувати зі святом аж до самих пологів. Сповна допустимо провести зустріч на 6-7 місяці вагітності, животик вже буде добре видно на фото.

Проводити урочистий захід можна вдома у вагітної. Якщо це вечірка-сюрприз, тоді варто святкувати в домашній обстановці у когось із подруг або у затишному кафе недалеко від будинку вагітної. Для створення святкової атмосфери можна прикрасити інтер'єр гірляндами з брязкалець, розтяжками з лелеками, карапузами та повітряними кульками.

На такий дівич-вечір збираються, щоб поговорити і повеселитися, часто в бебі-шауер відбувається лише чаювання та солодкий стіл. Хоча відмінно підійдуть і легкі закуски для фуршету. Торт, капкейки або кейк попси на замовлення в дитячій тематиці стануть смачною прикрасою свята.

Що дарили на бебі шауер

Найпопулярніший подарунок – це торт із підгузників, точно згодиться. Не менш потрібні дарунки – дрібнички, іграшки, різні аксесуари для малюка. Зовсім необов'язково купувати щось дороге, краще хай буде більше милих маленьких презентів.

Сценарій свята

Будь-яке свято починається із зустрічі гостей та розмов, прекрасно, якщо хтось із подружок погодитися узяти на себе роль ведучої (та фотографа). Дівчатам завжди знайдеться, про що побалакати і пліткувати. Головне правило – не розповідати страшилки на тему пологів, не потрібно лякати майбутню маму. А ось смішні історії про діток будуть доречними.

Коли всі зібралися і поспілкувались вдосталь, можна переходити до вручення подарунків. Бажано зберегти цей процес на фото. Потім настає час підкріпитися перед іграми та конкурсами. У жіночій компанії можна влаштувати різні змагання: хто вгадає розмір животика вагітної, відповість правильно на питання на тему материнства, збере більше дитячих шкарпеточок по парах (заздалегідь ці шкарпетки доведеться розпарувати і додати декілька непарних для сміху).

В ідеалі бебі шауер повинен зарядити енергією та подарувати позитивний настрій на пологи!

Вікторія Дідок

EmptyView