Як зачати хлопчика Як зачати хлопчика
Вагітність і пологи

Як зачати хлопчика

Чимало батьків хотіли б мати можливість вибрати стать майбутньої дитини. Причини, чому пари хочуть знати, наприклад, що потрібно, аби зачати хлопчика, не мають значення. Важливо те, що є цілий арсенал засобів, як відносно обґрунтованих, так і не дуже, які можуть вплинути на зачаття дитини бажаної статі.

Щоб зрозуміти, як правильно зачати хлопчика, треба знати принцип вибору статі при зачатті. Нова людина отримує половину ДНК від батька і половину від матері. При цьому, як відомо, у жінки хромосоми ХХ, а у чоловіків XY. Від того, яка татова хромосома буде передана сперматозоїдом, що запліднив яйцеклітину, і залежить майбутня стать дитини. Якщо сперматозоїд буде носієм Y-хромосоми, то народиться хлопчик.

Це відбувається завдяки збігу багатьох чинників, і якщо ви знайдете пораду, що робити, аби зачати хлопчика, яка гарантує стовідсотковий результат, постарайтесь не надто вірити в це. На сьогодні лише процедура ЕКЗ може точно гарантувати народження дитини певної статі, хоча зазвичай вибір ембріона певної статі здійснюється за показаннями — щоб унеможливити якесь спадкове захворювання, що передається тільки по жіночій або чоловічій лінії. У звичайних випадках можна підвищити ймовірність зачати хлопчика, використовуючи різноманітні поради та застосовуючи досвід тисячоліть.

Як зачати хлопчика за овуляцією

Календарний метод, який ґрунтується на науковому факті, що Y-сперматозоїди є менш живучими, але активнішими, ніж Х-сперматозоїди, пропонує здійснювати зачаття за день і безпосередньо в день овуляції.

Жінці, яка замислюється про те, як зачати хлопчика, потрібна буде таблиця овуляції. Для цього можна ретельно вимірювати базальну температуру, користуватися аптечними тестами на овуляцію або контролювати фолікули за допомогою УЗД. Також можна орієнтуватися на виділення, які під час овуляції стають більш в'язкими та білими. Щоб сперматозоїдів було більше, а їхня активність — вищою, рекомендується припинити сексуальні контакти за кілька днів до овуляції.

Щодо того, в якій позі зачати хлопчика, то це також відіграє важливу роль. Необхідно забезпечити максимальний контакт шийки матки зі спермою. Оптимальними для зачаття хлопчика є дві пози: «чоловік ззаду» або «жінка зверху». Після статевого акту жінці рекомендується полежати на спині, «допомагаючи» найактивнішим сперматозоїдам досягти цілі.

Таблиці розрахунку статі дитини

Доволі високу точність щодо того, як зачати хлопчика, демонструють: таблиця, що використовується в Китаї та враховує вік матері, японська таблиця, що базується на порівнянні місяців народження майбутніх батьків, і таблиця, побудована на співвідношенні груп крові та резус-факторів батька й матері.

Оновлення крові

Згідно з теорією оновлення крові, у чоловіків кров оновлюється кожні 4 роки, а в жінок — раз на три роки. Хлопчик імовірніше народиться у тієї пари, в якої останньою оновилася кров у батька. Для початку необхідно розрахувати, у кого на поточний момент кров є «молодшою». Відлік ведеться або від народження, або, якщо сталися значні крововтрати (після операцій чи травм, пологів чи абортів), то від них.

  1. Повний вік батька ділять на чотири (наприклад, якщо йому 29 років, то 29:4=7, залишок 1).

  2. Повний вік матері ділимо на три (наприклад, якщо їй 26 років: 26:3=8, залишок 2).

  3. Порівнюємо залишок. У чоловіка кров оновлювалася тільки рік тому (залишок 1), а у жінки — 2 роки тому (залишок 2). З огляду на цю теорію, можна очікувати народження саме хлопчика у цей період, тому що кров майбутнього батька «молодша». 

Місячний календар

Цікавий спосіб як зачати хлопчика пропонує місячний календар. Щоб запланувати, в який день зачати хлопчика, треба знати, коли Місяць перебуває у Водолії, Овні, Близнюках, Леві, Терезах або Стрільці. В Інтернеті можна знайти сервіси, за допомогою яких легко розрахувати, в якому місяці зачати хлопчика буде найлегше.

Дієта для зачаття хлопчика

Унаслідок деяких досліджень було виявлено, як можна зачати хлопчика, дотримуючись певної дієти. Першими на зв'язок між їжею, що споживається, та статтю дітей, що народжуються, звернули увагу французи. Майбутнім батькам, які бажають народити саме спадкоємця, радять споживати їжу, багату на натрій та калій: м'ясо, ковбасні вироби, рибу (але не інші морепродукти), картоплю, горох, сочевицю, квасолю, гриби, черешню, банани, абрикоси, апельсини, персики, фініки, яєчний білок, рис, манку, печиво, чорний шоколад. При цьому краще відмовитися від молока, хліба, мінеральної води з кальцієм, горіхів, зелені, стручкової квасолі, капусти і солити їжу більше, ніж зазвичай.

Інші методи

Проблема планування статі має тривалу історію, тож накопичено безліч порад, дотримуючись яких, можна підвищити ймовірність зачати хлопчика:

  • кидайте палити;

  • намагайтеся не знижувати свою вагу нижче ніж 55 кілограмів;

  • поступайтеся чоловікові, він повинен бути фактичним головою родини;

  • чим довше у вас не виходить завагітніти, тим вищою є імовірність, що майбутня вагітність принесе хлопчика;

  • ведіть спокійний, розмірений спосіб життя, уникаючи стресів;

  • візуалізуйте свого майбутнього сина в усіх подробицях. 

І наостанок, ось деякі народні поради, як можна зачати хлопчика. Добре, якщо зачаття відбувається влітку, при цьому важливо, щоб майбутній батько ходив по землі босоніж, оновлюючи та посилюючи свою чоловічу енергію. Вважається, що найкращий час для зачаття — ранок або день понеділка, вівторка, четверга та суботи.

EmptyView