Як зачати дівчинку Як зачати дівчинку
Вагітність і пологи

Як зачати дівчинку

Чимало пар, замислюючись про народження дітей, шукають способів спланувати стать майбутньої дитини. На жаль, жодних наукових методик того, як зачати дитину — дівчинку чи хлопчика — не існує. 

Але якщо пара хоче, наприклад, зачати дівчинку, дні, пози, китайські таблиці та народні прикмети — вдається до всього! Питання, як зачати дівчинку, стає ще актуальнішим, якщо в родині вже є син, а то й два. У цій статті ви знайдете різноманітні поради, як зачати дівчинку, але чи ставитися до них серйозно  — вирішувати лише вам.

Що потрібно, щоб зачати дівчинку, з погляду науки?

Стать майбутньої дитини залежить від особливих хромосом — Х та Y. У жінок статеві хромосоми однакові — ХХ, у чоловіків різні — ХY. Від матері дитина отримує Х-хромосому, а від батька — або Х, або Y. Кожен сперматозоїд несе різну хромосому, і стать дитини залежатиме від того, який із них запліднить яйцеклітину. Щоб зачати дівчинку, треба зустрітися двом хромосомам Х.

Якщо батьки вирішили, що хочуть зачати дівчинку, на допомогу можна покликати лише удачу, а також народну мудрість. З погляду науки ймовірність зачати дівчинку не підвищиться у певний день місячного календаря. Але якщо інших варіантів однаково немає, можна спробувати поширені в народі способи зачати дівчинку: китайську таблицю, спеціальну дієту тощо.

Як зачати дівчинку: китайський календар

Китайський календар — це таблиця, за допомогою якої можна, знаючи вік матері та місять зачаття, вирахувати стать майбутньої дитини. Для тих, хто думає, як зачати дівчинку, китайська таблиця стане орієнтиром того, в який місяць планувати зачаття.

Як зачати дівчинку згідно з таблицею? Знайдіть у першому стовпчику вік матері, а в першому рядку — місяць, в який відбулося або відбудеться зачаття, подумки проведіть від обраних значень дві лінії та подивіться, яка буква стоїть на їх перетині: Х — у вас буде хлопчик, Д — дівчинка.

Як зачати дівчинку: таблиця 2021 року

Ще один спосіб дізнатися, коли можна зачати дівчинку, — таблиця відповідних дат на конкретний рік. Наприклад, у календарі зачать на 2021 рік зазначено, в які дні зачати дівчинку, в які — хлопчика, а також коли можливим є зачаття близнюків. Якщо ви шукаєте спосіб, як зачати дівчинку, календар 2021 року можна знайти в Мережі та спробувати цей спосіб.

Як зачати дівчинку: місячний календар

Якщо ви думаєте, коли краще зачати дівчинку, не сумнівайтесь — у повний місяць! Зачати дівчинку згідно з місячним календарем можна також у дні, коли Місяць розташований у «жіночих» знаках: Діві, Раку, Тельці. Сприятливими для зачаття дівчинки також є знаки Риб, Скорпіона та Козорога, коли в них розташований Місяць.

Як зачати дівчинку: таблиця овуляції

Жінки, в яких менструальний цикл є регулярним, хочуть дізнатися, як зачати дівчинку за овуляцією. Якщо жінка постійно вимірює базальну температуру та веде календар овуляції, як зачати дівчинку за цим методом? Просто запланувати статевий акт за два-три дні до очікуваної дати овуляції. А ось зачати дівчинку в день овуляції не вийде, це час — для зачаття хлопчиків.

Як правильно зачати дівчинку: метод оновлення крові

Дізнатися, чи народиться у вас донька, можна за методом оновлення крові. Зачати дівчинку можна в тому разі, якщо кров матері «молодша» за кров батька. Кров у чоловіків оновлюється один раз на чотири роки, а у жінок — один раз на три роки. Позапланове оновлення крові буває під час великих крововтрат, операцій, переливань. Порахуйте, в кого у вашій парі кров оновлювалася пізніше, і зрозумієте, коли краще зачати дитину дівчинку. Якщо «молодшою» виявиться кров матері, треба чимшвидше починати зачаття.

Як зачати дівчинку: народні прикмети

Народна, віками накопичена мудрість зберегла для нас інформацію, що робити, аби зачати дівчинку. Наші предки зазвичай застосовувати такі методи:

  • перед статевим актом класти під простирадло або матрац люстерко, стрічку, гребінець або інші жіночі предмети;

  • добре, якщо спальня, в якій відбувається зачаття, пофарбована у відтінки рожевого; принаймні використовуйте рожеву постільну білизну;

  • замість спальні можна також кохатися в саду, але місце вибирати під «жіночим» плодовим деревом, наприклад, під яблунею;

  • у який час зачати дівчинку найпростіше? Увечері, причому у дощ або сильний мороз;

  • дні місяця можна вибирати будь-які — і парні, і непарні, а ось дні тижня мають бути «жіночими»: середа, п'ятниця, субота. 

Як можна зачати дівчинку: дієта

Для того щоб правильно зачати дитину дівчинку, треба правильно харчуватися. До раціону жінки, яка планує вагітність, треба додати:

  • м'ясо: яловичину, баранину, телятину;

  • молочні продукти: незбиране молоко, сметану, сир;

  • овочі: буряк, моркву, огірки, бобові;

  • фрукти: яблука, груші, цитрусові;

  • напої: чай, какао, гарячий шоколад.

Як зачати дівчинку: пози

Народна мудрість порекомендує також, в якій позі зачати дівчинку. Слід віддати перевагу позам із неглибоким проникненням, наприклад класичну місіонерську або позу, при якій жінка лежить на боці, коліна притиснуті до грудей, чоловік ззаду. Після статевого акту жінці рекомендується полежати спокійно та розслаблено.

Якщо після прочитання цієї статті у вас однаково залишилися питання, як розрахувати, щоб зачати дівчинку, спробуйте одночасно застосувати кілька способів, і хтозна — можливо, вам пощастить!

EmptyView