Стимулювання пологів. Коли необхідне стимулювання пологів? Стимулювання пологів. Коли необхідне стимулювання пологів?
Новонароджений

Стимулювання пологів. Коли необхідне стимулювання пологів?

Плацента починає втрачати свої функції приблизно на 41-му тижні і може зашкодити малюку, не доставляючи достатньої кількості кисню та їжі.

Внутрішньовенне введення окситоцину може стимулювати пологи, якщо вони не розпочалися природним шляхом. Використання цього синтетичного гормону має замінити власні гормони, які виробляє тіло, коли починає народжувати самостійно. Ви можете провести з крапельницею всі пологи, тому попросіть медичний персонал, щоб вам забезпечили свободу пересування під час активних фаз народження.

Якщо пологи уповільнюються, або перейми припиняються, лікар або акушерка може порекомендувати ввести за допомогою крапельниці гормон окситоцин, який допоможе прискорити або відновити процес. Як правило, це призводить до інтенсивних скорочень матки.

Зазвичай у якості першого методу стимулювання використовують простагландиновий гель. Його закладають у піхву, щоб розм’якшити та розширити шийку матки. Напевно, вас попросять прийти до лікарні надвечір, закладуть гель і відправлять додому, сподіваючись, що пологи незабаром розпочнуться.

EmptyView