Тренуйтеся разом із Huggies! Як дбати про себе, не розлучаючись з малюком? Тренуйтеся разом із Huggies! Як дбати про себе, не розлучаючись з малюком?
До року

Тренуйтеся разом із Huggies! Як дбати про себе, не розлучаючись з малюком?

Випади

Вправа допомагає зміцнити м'язи стегон і сідниць. Станьте прямо, поставте ноги разом, поверніть малюка спиною до себе і обійміть його. Виставте праву ногу вперед і, зігнувши коліна, сядьте у випад. Поверніться у вихідне положення і зробіть випад на ліву ногу. Почніть з 10 повторень для кожної ноги і поступово збільшуйте навантаження.

Ліфт

Вправа для біцепсів, м'язів плечей і верхньої частини спини. Візьміть малюка на руки, сядьте на стілець або на підлогу. Тримайте дитину обличчям до себе на рівні грудей. Випрямляючи руки, підніміть малюка і подуйте йому в обличчя. Почніть з десяти повторень «Ліфта».

Човен

Вправа для преса. Сядьте на підлогу і зігніть коліна. Покладіть дитину животом на ваші гомілки і тримайте її руками з боків. Відштовхніться стопами від підлоги і перекотіться на спину, піднімаючи малюка над собою. Поверніться у вихідне положення. Як і попередні вправи, «Човен» можна почати робити з 10 повторень. Заняття з малюком – це ефективно і весело. Мама отримує «природне навантаження», а дитина – динамічну і захоплюючу гру. Більш того, мама і малюк стають ще ближчими один до одного, тому що заняття наповнені обіймами і поцілунками. Спробуйте зробити цей міні-комплекс один раз і переконайтеся!

EmptyView