Повернення сексу у Ваше життя Повернення сексу у Ваше життя
До року

Повернення сексу у Ваше життя

Втома є найважливішим фактором у цьому – якщо Ви занадто втомилися, то важко бути бадьорим. Деякі жінки не задоволені своїм тілом після вагітності та пологів, і це змушує їх почуватись непривабливими та менш сексуальними.

Якщо Ви відчуваєте біль під час статевого акту, можливо, це відбувається тому, що шви від епізіотомії ще не зовсім загоїлися, і це також Вас стримує. Про це варто поговорити зі своїм лікарем.

Проблеми навколо сексу

  • Якщо Ви відчуваєте, що не маєте інтересу до сексу після пологів, і це турбує Вас або впливає на Ваші відносини, зверніться до свого лікаря. Пам'ятайте, що це нормально, коли повинен минути якийсь час, щоб все повернулося до того, як колись було.

  • Чи впевнені Ви у контрацепції? Якщо Ви не хочете знову завагітніти і хочете бути впевненими в цьому, Ви можете обрати інший метод контрацепції. Їх Вам буде запропоновано під час перевірки через 6 тижнів після пологів.

  • Експериментуйте із сексом без проникнення. Це часто буває способом полегшення стану речей. Якщо у Вас були довгі або важкі пологи, можливо, саме проникнення Ви і не хочете. І все ж є багато інших хороших речей, якими можна насолоджуватись!

EmptyView