Мультики для розвитку дітей до року Мультики для розвитку дітей до року
До року

Мультики для розвитку дітей до року

Tiny Love

Мультфільм від виробника дитячих іграшок Tiny Love розрахований на дітей від 3 місяців. Зрозумілі дитині персонажі (овечка, корівка, собачка) знайомлять з геометричними фігурами, музичними інструментами, кольорами, спонукають малюка до простих дій: показати предмет, знайти героя, поплескати в долоні. У мультику звучить приємна музика і пісні, що швидко запам'ятовуються, закадровий текст озвучений приємним голосом.

Мультфільм має продовження для дітей від 1 до 3 років.

Бебі Ейнштейн

Збірник мультфільмів для дітей від 3 місяців, в якому лялькові персонажі (м'які іграшки) демонструють малюкам різні фігури, форми, кольори, вчать мову тварин. Показується простий причинно-наслідковий зв'язок: пішов дощ – виросли квіти. Сюжетна лінія відсутня, як і закадровий текст, звучить класична музика. Кадри змінюються не часто, кольори – не яскраві.

Цикл має продовження для дітей від 1 року.

Хопла

Збірник мультфільмів для дітей від 3 місяців. Не має сюжетної лінії. У коротких мульт-роликах дітям показують прості побутові предмети, іграшки, тварин, геометричні фігури і форми, а також зміну дня і ночі. Персонажі не розмовляють, за кадром звучить приємна, але не класична, музика.

Телепузики

Багатосерійний мультфільм для дітей від 3 місяців з одними і тими ж персонажами: плюшевими істотами з антеннками на голові і телеекранами на животі. Вони гуляють, грають, готують їжу, демонструють різні побутові ситуації, вимовляють прості слова і фрази, повторюючи їх по кілька разів – все це створює навчальний ефект для дітей. У кожній серії на екранах своїх пузі-телевізорів вони показують історії про дітей, розраховані, щоправда, на старший вік.

Марина Балабан

EmptyView