За кордон з маленькою дитиною: яку країну вибрати для відпочинку? За кордон з маленькою дитиною: яку країну вибрати для відпочинку?
Від року до трьох

За кордон з маленькою дитиною: яку країну вибрати для відпочинку?

Болгарія

Вважається, що в Болгарії найбільш комфортний для нас клімат, звична їжа та знайоме Чорне море. Немає мовного бар'єру, старше покоління добре розуміє російську, та і взагалі болгарська схожа на українську і російську. Летіти лише 1,5-2 години. З маленькою дитиною не варто навіть розглядати варіант переїзду на автобусі, заощадите гроші, але зіпсуєте початок відпочинку.

Туреччина

Найбільш популярний і дешевий варіант путівок олл-інклюзів на 1-3 тижні. Для багатьох батьків істотний плюс турецького відпочинку в тому, що в готелях є дитяча анімація та дитячі клуби. Летіти до місця відпочинку всього 2 години. Звичайно, далі тривалість поїздки залежить від розташування готелю від аеропорту, але годину-дві на автобусі із зупинками можна пережити. Прагніть вибрати готель з дитячим або дієтичним столом, з великою територією та умовами для пар з дітками. Добре, якщо при готелі не буде нічних дискотек.

Чорногорія

Морські курорти Чорногорії з кожним роком користуються все більшим попитом для наших туристів, що недивно: безвізовий режим, м'який клімат, красива природа, багато пам'яток, смачна їжа. Батькам із дітьми не рекомендують зупиняти вибір на Будві через шум та велику кількість нічних дискотек. Варто детально ознайомитися, який пляж буде неподалік (інколи бувають лише бетонні, але більшість – із гальки, рідко - піщані) та температурою води в морі (температура води біля берегів відрізняється в різних містах, але потрібно мати на увазі, що Адріатичне море не найтепліше).

Єгипет

Популярний туристичний напрям, не дивлячись на те, що МЗС України періодично рекомендує утриматися від поїздок в цю країну (поглянете останні новини, наскільки актуальна така інформація на час вашої поїздки). У турагентстві вам розкажуть, що Єгипет для відпочинку відкритий цілий рік. Це так, але краще ознайомитися з календарем погоди, щоб не зіткнутися з тропічною спекою. Зате температура води в Червоному морі рідко буває нижчою 20 градусів, і плаває там більше тисячі видів риб різних забарвлень. У цілому, в 5 зіркових готелях є всі умови для родинного відпочинку з дітьми: дитячі басейни, майданчики, міні-клуби, дитяче меню, дитячі ліжечка та за додаткову оплату няні.

Таїланд

Прекрасна країна для відпочинку, особливо модно стало зимувати в Таїланді. Віза по прильоту (до 15 днів відпочинку) оформлюється прямо в аеропорту, якщо хочете залишитися в країні на довший термін – з однократною візою на 90 днів допоможуть турагентства. Врахуйте, що доведеться витримати дуже утомливий і довгий переліт навіть для дорослого (близько 10 годин, якщо прямий маршрут). Має сенс зупинитися на цьому варіанті, якщо плануєте тривалу відпустку, як мінімум 3 тижні-місяць.

Нехай від відпочинку у вас залишаться лише позитивні емоції!

Вікторія Дідок

EmptyView