Подорож з маленькою дитиною Подорож з маленькою дитиною
Від року до трьох

Подорож з маленькою дитиною

З якого віку можна?

Деякі мами навіть з місячними немовлятами їздять на дачі та моря. Свіже повітря корисне дитинці з самого народження. А якщо маля на гв, то свіже молочко завжди під рукою. Подорожувати можна з будь-якого віку.

Якщо в поїздці не станеться різка зміна клімату, не буде потрібен час для акліматизації, то сумніватися не варто – треба їхати. При зміні клімату краще не їхати відпочивати менше, ніж на 2-3 тижні (педіатри не рекомендують їхати менше, ніж на 21 день).

Довгі перельоти важко переносити навіть дорослій людині, не треба піддавати такому стресу маленьку дитину. Але невеликі перельоти (до 3-х годин) немовлятами відмінно переносяться (летіти комфортніше, ніж їхати на поїзді), та малюки більшу частину подорожі спатимуть.

Зручно і спокійно, якщо подорожуєте на своєму автомобілі (з дитячим сидінням або люлькою). Можна самостійно керувати поїздкою, авто – це майже будинок на колесах, у нього поміститься все потрібне для вас та карапуза.

Що узяти з собою

Завжди носіть із собою телефон, це універсальна чарівна паличка в багатьох ситуаціях. Інша важлива річ – гаманець із карткою та готівкою.

Якщо збираєтеся в серйозну поїздку, не забудьте взяти необхідні документи (їх краще перевірити кілька разів).

Звичайно, беріть запас дитячого харчування, підгузників, як мінімум, на пару днів (навіть якщо плануєте купувати це на місці).

Дитячий гардероб – окрема тема, зазвичай мамусі набирають своїм карапузам речей у декілька разів більше, ніж необхідно. Але навіть при короткочасній подорожі потрібно мати декілька варіантів дитячого змінного одягу (дитина може забруднитися, спітніти і так далі).

Без дитячих іграшок не обійтися, не набирайте багато, візьміть лише найулюбленіші.

Поради і рекомендації

Якщо ви не досвідчені мандрівники, то почніть з малого. Спершу можна оглянути всі пам'ятки свого міста. Потім розширте зону поїздок до сусідніх міст. Коли відчуєте упевненість (а вона приходить із досвідом), можна вирушати і за кордон.

Буде можливість узяти з собою помічників (чоловіка, подругу, маму), беріть обов'язково. Подорожувати в компанії цікавіше, та усяка підмога згодиться.

Не хвилюйтеся, якщо щось забудете узяти в дорогу. Ви же не на безлюдний острів вирушаєте, скрізь є магазини. Неможливо передбачити все до дрібниць, тож дійте за ситуацією!

Захоплюючих вам подорожей!

Вікторія Дідок

EmptyView