Ігри з дітьми від 2 до 3 років на вулиці Ігри з дітьми від 2 до 3 років на вулиці
Від року до трьох

Ігри з дітьми від 2 до 3 років на вулиці

Лопатка – друг малюка

Досить банально на дитячому майданчику сидіти в пісочниці та ліпити пасочки. Якщо сумніваєтеся в якості піску й не хочете, щоб дитина бруднила руки, купіть їй велику лопатку. Навесні можна копати в землі ямки і садити квіти. Придбайте в магазині найдешевші пакетики насіння, якщо пощастить, то частина їх зійде. Велика лопата також згодиться і взимку, можна буде копати сніг і розчищати доріжки.

Ігри з м'ячем

Кидати і ловити м'ячик удається не всім діткам. Скотити м'яч із гірки або зловити в кінці гірки, набагато цікавіше. Якщо м'ячик утік, попросіть дитину наздогнати його і принести. Також маленькі дівчатка й особливо хлопчики із задоволенням пограють у футбол – будуть штовхати м'яч ногою.

Мильні бульбашки

Запускайте бульбашки самі або давайте дитинці подути в паличку для видування бульбашок лише з ваших рук, інакше мильний розчин в дитячих ручках швидко розіллється. Всі діти отримують море задоволення, коли ловлять і топчуть мильні бульбашки.

Догонялки

Пограйте з дитиною у догонялки, спочатку ви її ловіть, а потім хай вона спробує наздогнати вас. Дворічні дітки повинні уміти бігати, інколи за день карапуз може пробігти декілька кілометрів. Знаходячись у постійному русі, малюк розвивається не лише фізично, а і розумово. Звичайно, ідеально бігати дитя зможе ще не скоро, координація рухів розвинеться з часом. Пам'ятаєте, що падіння – це теж частина життєвого досвіду.

Стрибки

Стрибки на двох ногах відмінно укріплюють м'язи. Звісно, не всі малюки вміють стрибати, значить, саме час вчитися стрибкам. Спершу покажіть, як правильно стрибати, потім притримайте дитину за талію, хай вона стрибне з вашою допомогою. Грати можна на інтерес: хто стрибне вище або далі. Намалюйте крейдою квадрати на асфальті з цифрами, пограйте з дитям у варіант «класики» без кидання камінчика на клітки, стрибайте просто так. На дитячих майданчиках дитинка також може пострибати на пружинних або надувних батутах.

Шукач-збирач

Гуляти без мети нудно, займіться збором природних матеріалів. Можна шукати і збирати листя, жолуді, каштани або красиві камінчики. Знайдені скарби не викидайте, а використайте для виробів своїми руками.

Трішки фантазії і ваша прогулянка перетвориться на захопливий і розвиваючий захід.

Вікторія Дідок

EmptyView