Спорт під час вагітності, всі за та проти Спорт під час вагітності, всі за та проти
Вагітність і пологи

Спорт під час вагітності, всі за та проти

З розвитком дитини ваше тіло має рости, розтягуватися та успішно пройти процес пологів. Тому важливо постійно приділяти час його зміцненню. Це дійсно допоможе під час пологів.

Йога – прекрасне тренування для вагітних жінок, яке не лише допоможе зміцнити тіло та м'язи, а й заспокоїти розум. Витривалість, сила, гнучкість та психічне здоров’я надзвичайно важливі для проходження через вагітність, народження дитини і відновлювальний період після пологів.

Для багатьох вагітних жінок нелегко знайти час на заняття йогою, особливо якщо поруч немає студії. Компанія Huggies створила онлайн-ресурс із відеоуроками з йоги, які допоможуть вам скористатися перевагами занять вдома.

Онлайн-уроки з йоги для вагітних від Huggies

Програма йоги для вагітних від Huggies – це чудова можливість допомогти тілу впоратися з викликами вагітності та підготуватися до пологів.

Оскільки йога тренує розум і тіло, ця програма допоможе зменшити тривогу та стрес, водночас тонізуючи і зміцнюючи тіло. А ще – побудувати емоційний зв'язок з дитиною, стати більш уважною та чутливою до змін свого тіла.

Програму представляє відомий тренер з йоги Кейті Браун із сіднейського центру Katie Brown Yoga. Вправи можна виконувати вдома у зручний час. Отже, відтепер, навіть якщо ваш графік або бюджет не дозволяє відвідувати платні заняття, або якщо ви живете у віддаленому районі, ви зможете скористатися всіма перевагами йоги для вагітних.

Що включає наша програма?

Наша онлайн-програма йоги для вагітних містить прості покрокові відеоінструкції, що включають:

 • рухи йоги, які підходять для вагітних жінок;

 • вправи для встановлення зв’язку з дитиною в утробі;

 • дихальну техніку;

 • пози для дихання;

 • методи релаксації та візуалізації;

 • масажні рухи під час пологів (запросіть свого партнера пройти це заняття з вами).

 • Через шість тижнів після народження дитини з дозволу лікаря або акушерки ви можете розпочати програму постнатальної йоги з Huggies. Вона допоможе відновити тонус тазового дна, підвищити рівень енергії та повернутися до фізичної форми, яка була до вагітності.

Легке виконання

Як і з будь-якими іншими вправами, запитайте у лікаря або акушерки, чи безпечно вам займатися. Якщо поза здається незручною, відмовтеся від неї. Усі вправи мають виконуватися легко. Під час вагітності зв'язки навколо суглобів послаблюються і стають м'якими, тому слід бути обережними, щоб уникнути розтягнень.

Почніть курс онлайн-йоги для вагітних сьогодні

Якщо ви ніколи не займалися йогою, зараз чудова нагода почати. Якщо ви вже займалися раніше, напевно, побачите, що ці вправи легші за ті, до яких ви звикли.

Заняття можна розпочати на будь-якому терміні вагітності, але, як правило, чим раніше це зробити, тим помітнішими будуть переваги.

Радимо спочатку переглянути вступне відео Кейті, а потім подивитися перші уроки, щоб отримати загальне уявлення про заняття. Виділіть час, коли ви не поспішаєте, і у вас буде можливість все зрозуміти. Бажано, щоб під час занять вас не відволікали.

Підготуйтеся до першого уроку йоги для вагітних

Ви можете переглянути відео на комп'ютері або завантажити його і через DVD-плеєр переглядати на екрані телевізора.

Плануючи заняття з йоги, виберіть час, коли вас не турбуватимуть. Дуже радимо вимкнути мобільний телефон і стереосистему, щоб ви могли зосередитися на своїх позах і диханні, не відволікаючись.

Речі, які вам знадобляться

 • Вдягніть зручний одяг, що тягнеться, наприклад, спортивні штани або легінси, спортивну майку або футболку.

 • Мат або килимок.

 • Дві подушки.

 • Ремінець або мотузка.

 • Простирадло.

Трапляються невеликі «аварії»

Як і багато інших вагітних жінок, особливо у другому та третьому триместрах, ви можете стикнутися з невеликим підтіканням з сечового міхура під час фізичних вправ. Так буває і під час йоги, хоча це не силові вправи. Будь ласка, не хвилюйтеся через це. Це загальна проблема, і її легко розв’язати за допомогою дискретних продуктів Poise, які дуже схожі на вкладиші для трусиків. Однак, якщо ви вважаєте, що підтікання сечі стає проблемою, зверніться до свого лікаря-гінеколога. Додатково вам може знадобитися консультація фізіотерапевта з досвідом допомоги вагітним.

EmptyView